بازي fall guys يک بازي indie مي باشد، البته مي توان ان را در دسته بازي هاي نبرد رويال نيز قرار داد. اين بازي در 4 آگوست منتشر شده است. يکي از جذابيت هاي بزرگ اين بازي حالت هاي متنوع در مسابقات آن مي باشد. حتي شما مي توانيد مسابقه ها را به صورت تيمي انجام دهيد و لذت بيشتري از بازي fall guys ببريد. در ادامه اين مقاله از سايت مجله بازي موبايل ايموجو با ما همراه باشيد تا بيشتر با اين بازي و قابليت هاي آن آشنا شويد. اين مطلب هم مي تواند براي شما مفيد باشد: معرفي و راهنماي بازي پابجي موبايل (PUBG Mobile)معرفي بازي fall guys: ultimate knockout


ما در اين پست تصميم داريم به معرفي بازي fall guys بپردازيم. بازي fall guys يک بازي جذاب و نبرد رويال با 60 نفر مي باشد. گسترش دهنده بازي fall guys کمپاني mediatonic مي باشد و توسط شرکت devolver digital منتشر شده است. اين بازي فقط به صورت چند نفره انجام مي شود. شما مي توانيد اين بازي را روي پلت فرم هاي کامپيوتر هاي شخصي و پلي استيشن امتحان کنيد.


هر چند سال يک بار، در روز هاي خواب آور تابستان يک بازي indie منتشر مي شود و يک حرکت سورپرايز کننده براي گيمر ها ايجاد مي کند. يک بازي به اسم rocket league در سال 2015 با همين مضمون منتشر شد. اما امسال بازي fall guys اين نقش را ايفا مي کند. بازي fall guys در 4 آگوست منتشر شد.


بازي fall guys شايان ستايش، دوست داشتني و آسان براي يادگيري مي باشد اما اين ها باعث نمي شود که fall guys به يک بازي کم ريسک تبديل شود. بازي fall guys علي رغم ظاهرش يک بازي نبرد رويال مي باشد. در بيشتر مسابقه ها، من به دنبال لذت بردن هستم و دوست دارم جشن برنده شدنم را قبل از پيروزي بگيرم. بازي کردن در بازي fall guys واقعا لذت بخش مي باشد.


هر دور از بازي fall guys با 60 بازيکن شروع مي شود که بسيار هيجان انگيز مي باشد. تنها سي بازيکني که اول به خط پايان برسند به دور بعدي راه پيدا خواهند کرد. بازيکن هاي fall guys به صورت اتفاقي از بين سطوح مختلف انتخاب مي شوند. هر سطح بازيکن هاي بيشتري را تا مرحله نهايي از بين مي برد، تا جايي که افراد انگشت شماري براي دور آخر مي مانند.


شخصيت هاي fall guys و کليت گيم پلي آن


يکي از زيبايي هاي اين بازي اين است که پيچيده نيست، همين موضوع آن را براي همه در دسترس قرار مي دهند. بازيکن ها در اطراف شخصيت هاي خود حرکت مي کنند و دکمه هايي دارند که با استفاده از آن ها مي توانند با شخصيت خود پرش، شيرجه و گرفتن را انجام دهند. حال بحث اين جاست که بين اين 60 نفر چه کسي موفق تر خواهد بود.


البته يک موضوع هست که اين بازي را کمي ضعيف کرده است و آن هرج و مرج زياد داخل بازي مي باشد . فرض کنيد که يک دفعه 60 نفر به داخل بازي مي آيند و به رقابت با يکديگر مي پردازند. رقبا سعي مي کنند يک ديگر را به لبه سکو ببرند تا رقيب را حذف کنند و خود به تنهايي زنده بمانند.


شخصيت هاي fall guys و کليت گيم پلي آن


گيم پلي  و دانلود بازي fall guys


انواع مختلفي از سطوح در بازي fall guys وجود دارد. مسابقه ها (Races) بيشتر از انواع ديگر سطوح مورد توجه مي باشند. گاهي اوقات ممکن است شما در چندين مسابقه پياده روي شرکت کنيد. گيم پلي بازي fall guys جالب مي باشد، شما در بازي تيغه فن هاي بزرگي را خواهيد ديد که سعي مي کنند شما را به عقب باز گردانند. علاوه بر اين ممکن است تکه هايي ميوه اي بزرگي به سمت پايين بيايند و سعي کنند شما را له کنند مگر اين که شما از دست آن ها فرار کنيد، يا ممکن است کاشي هاي زير پاي شما خرد شوند. خلاصه در گيم پلي بازي fall guys تله هاي زيادي در راه شما مي باشد.


به نظر من پايه اصلي بازي fall guys بيش از حد به مسابقات پا متکي است. در گيم پلي بازي fall guys راه هاي خوبي براي کاهش جمعيت در ابتداي مسابقه هستند، اما وقتي شما چند بار اين مرحله ها را طي کنيد، مسير هاي آسان را براي بازي کردن ياد خواهيد گرفت.


سطح هاي هيجان انگيز، سطح هايي است که به عنوان يک رقابت استقامتي عمل مي کند، مانند Block Party که همه در کنار يکديگر قرار دارند و مجموعه اي از ديوار ها در اطراف آن قرار دارند و بازيکن ها را وادار مي کنند تا به شکلي فزاينده و کوچک حرکت کنند. شما بايد از راه شکاف ها رد شويد، در آخرين لحظه شيرجه رفتن از اين شکاف جالب است.


گيم پلي بازي guys fall: سطوح ديگر


ساير سطوح در بازي fall guys بازيکن ها را براي رسيدن به يک هدف به تيم ها تقسيم مي کنند. شما با برنامه ريزي با هم تيمي هايتان مي توانيد به هدف هايتان دست پيدا کنيد. فقط بايد حواستان باشد که اشتباه کوچک باعث ضعيف شدن تيم شما خواهد شد و به دشمن ها اجازه مي دهد آسيب زيادي به شما بزنند.


در حالت egg scramble، تيم ها در مرکز نقشه براي تعداد زيادي تخم مرغ مي جنگند، تا جايي که مي توانند از دشمن ها مي گيرند و آن ها را در سبد تيم خود قرار مي دهند. در يک نوع ديگر بازي fall guys تيم ها توپ  هايي را به سمت خط پايان مي برند و شما مي توانيد مانع بردن توپ تيم هاي مقابل شويد و راه آن ها را مسدود کنيد. نکته منفي اين بازي اين است که شما اگر آشنايي در بازي نداشته باشيد با تيم هاي ديگر بازي کنيد بايد با افراد غريبه اين کار را انجام دهيد که هيچ هماهنگي اي با آن ها نخواهيد داشت. اين موضوع باعث افزايش احتمال باخت شما خواهد شد.


گيم پلي بازي guys fall: اتفاق هاي تصادفي


تيم بندي شما در بازي fall guys به صورت تصادفي مي باشد. اما گيم پلي بازي fall guys بعضي اوقات به قدري احمقانه  مي باشد که ممکن است به دليل حماقت هم تيمي هايتان از بين برويد. اما براي خود من زياد مهم نمي باشد، زيرا پس از زنده شدن دوباره ادامه مي دهم و سعي مي کنم از بازي نهايت لذت را ببرم.


بهتر است بازي fall guys در دوز هاي کوچک باشد و روزانه يک ساعت امتحان شود. اما مطمئن باشيد در اين يک ساعت شما لذت فراواني از بازي کردن fall guys خواهيد برد و تجربه خوبي را براي شما خواهد ساخت.


انواع رقابت هاي بازي fall guys: races


هدف در اين نوع رقابت هاي بازي fall guys رسيدن به خط پايان مي باشد. فقط دو تا سه بازيکن مي توانند به آن جا برسند. زماني که آخرين بازيکن مجاز برسد ساير بازيکن ها حذف مي شوند. • dizzy heights- بازيکن ها بايد روي توپ هاي افتاده و ورقه هاي چرخان حرکت کنند و بازي کنند.

 • the whirlygig- بازيکن ها بايد از تير هاي چرخان دور شوند و از نزديک شدن به پيشران ها خود داري کنند.

 • see saw- بازيکن ها بايد از روي اره هاي حساس به وزن عبور کنند. اين حالت شامل رقيب هايي است که براي پيشرفت در مسابقه به هم کمک مي کنند. • tip toe- بازيکن ها بايد يک مسير پنهان در کاشي هاي مربعي پيدا کنند که کاشي ها از بين مي روند.

 • gate crash- بازيکن ها بايد روي دروازه هايي که باز و بسته مي شوند، حرکت کنند.

 • fruit chute- بازيکن ها بايد روي يک تسمه نقاله بزرگ که ميوه هاي بزرگ روي آن پرتاب مي شود، حرکت کنند.

 • door dash- بازيکن ها بايد از يک سري در ها که پرتاب مي شوند بگذرند و براي اين کار بايد آن ها را بشکنند، که ممکن است در اين حين دچار افتادگي شوند. هر رديف در ها کوتاه تر از رديف قبلي هستند و درب هاي واقعي کمتري دارند.

 • slime climb – بازيکن ها بايد از اين دور بگذرند و سعي کنند که سقوط نکنند. زيرا در اين حالت سقوط به لجن باعث از بين رفتن فوري خواهد شد. در طول دوره بازيکن ها بايد از چرخاندن چکش، بلوک هاي کشويي و خراب کردن توپ ها خود داري کنند.

 • hit parade-بازيکن ها براي رسيدن به خط پايان بايد از خوردن به توپ هاي خرد کننده خودداري کنند.


انواع رقابت هاي بازي fall guys: races


انواع رقابت هاي بازي fall guys: survival • roll out- بازيکن ها بايد در بالاي يک سکوي گردان بمانند. اين سکو به بخش هاي مختلفي تقسيم مي شود که هر کدام موانع و جهت چرخش خود را دارند. وقتي بازيکنان کافي در خط سقوط کنند و از بين بروند، بازيکن هاي باقي مانده واجد شرايط مي شوند و به مرحله بعدي مي روند.

 • jump club- بازيکن ها روي يک سکوي دور ايستاده اند. مکانيسم در مرکز سکو داراي بازو هاي در حال چرخش است. با چرخش بازو ها و حرکت در امتداد سکو، بازيکن ها بايد از روي آن ها پرش کنند تا به داخل لجن پرت نشوند و از بين نروند.

 • block party- بازيکن ها روي يک سکوي بزرگ ايستاده اند. بلوک هاي مختلفي از اشکال و اندازه هاي مختلف سکوي موجود را مورد حمله قرار مي دهند، براي اين که بازيکن ها به لجن نيافتند بايد از خوردن به آن خود داري کنند.

 • perfect match- بازيکن ها بايد يادداشت کنند که ميوه با کاشي مطابقت دارد. بعد از شمارش مع، بازيکن ها بايد روي کاشي ايستاده که ميوه نمايش داده شده روي صفحه را در خود نگه مي دارد. تمام کاشي هاي ديگر ناپديد مي شوند و باعث مي شوند همه بازيکناني که روي آن ها ايستاده اند وارد لجن شوند و از بين بروند.

 • tail tag- برخي از بازيکن ها مسابقه را با دم شروع مي کنند. هدف اين است که مسابقه را با در دست داشتن دم تمام کنيد. بازيکن هايي که دم ندارند مي توانند دم بکشند و سرقت کنند، افرادي که از قبل با دم مي باشند بايد از برخورد با ساير بازيکن ها خود داري کنند. وقتي تايمر تمام مي شود، تمام بازيکن هاي بدون دم بايد حذف شوند.


انواع رقابت هاي بازي fall guys: تيمي


بازيکن ها به صورت مساوي به دو يا چند تيم تقسيم مي شوند. هر بازي تيم هاي مشخص و غير قابل تغيير خواهد داشت. بازي هاي دو ترم به دو دسته آبي و زرد تقسيم مي شوند. بازي هايي که تيم سوم دارند آن را به رنگ قرمز نشان خواهند داد. تيم چهارم نيز به رنگ سبز مي باشد. • team tail tag- اين نوع مسابقه نوع تيمي حالت انفرادي همين حالت مي باشد، بازيکن ها به 4 تيم تقسيم مي شوند و تيم با حداقل تعداد دم در پايان حذف مي شوند.

 • egg scramble- اين نوع از مسابقه ها از 3 تيم تشکيل شده است. هر تيم داراي يک لانه است، مرکز عرصه يک تخم مرغ قرار گرفته است. تيم ها بايد تخم مرغ جمع کنند و آن ها را در لانه هاي خود قرار دهند. تخم هاي طلايي امتياز بيشتري دارند و اين به دليل استاندارد بودن آن ها مي باشد. در پايان مسابقه تيمي که کمترين تخم مرغ را داشته باشد، حذف خواهد شد.

 • hoopsey daisy- اين يک بازي است که از 3 تيم تشکيل شده است. قلاب هاي سفيد در اين عرصه ظاهر مي شوند و بازيکن ها براي کسب امتياز براي تيم خود بايد براي فرار از آن ها پرش يا شيرجه بزنند. قلاب هاي طلا گاهي اوقات امتياز بيشتري را ارائه مي دهند. در پايان مسابقه، وقتي تايمر به پايان مي رسد، تيمي که کمترين امتياز را داشته باشد حذف مي شود.

 • jinx- اين يک بازي متشکل از 2 تيم است. در شروع مسابقه، يک بازيکن از هر تيم به طور تصادفي انتخاب مي شود تا jinxed شود، يک دود بنفش اطراف بازيکن پخش مي شود. وقتي اين اتفاق به طور کامل براي يک تيم بيافتد، آن تيم حذف خواهد شد.


رقابت هاي بازي fall guys: تيمي با توپ • fall ball- اين يک بازي متشکل از 2 تيم است. اين مسابقه مانند يک مسابقه فوتبال تنظيم شده است و بازيکن ها براي زدن دو توپ غول پيکر به سمت دروازه تيم مقابل بايد شيرجه بزنند و پرش کنند. وقتي تيم يک گل به ثمر برساند، توپ دوباره در مرکز زمين قرار مي گيرد. در آخر مسابقه، وقتي تايمر تمام مي شود، تيمي که کمترين امتياز را داشته باشد حذف مي شود.

 • rock N roll- اين يک بازي است که از سه تيم تشکيل شده است. تيم ها بايد در مقابل هم کار کنند تا توپ غول پيکر را به سمت دروازه پرتاب کنند، وقتي دو تيم با موفقيت به هدف برسند، تيم باقي مانده شکست مي خورد و حذف مي شود.

 • hoarders- اين يک بازي مي باشد که 3 تيم در آن شرکت مي کنند. آرنا به سه قسمت تقسيم مي شود و هر قسمت به رنگ تيم آن قسمت در مي آيد. 7 توپ غول پيکر در عرصه ورزش حاضر است. بازيکن ها بايد توپ ها را به منطقه تيم خود هل دهند و از سرقت آن ها توسط تيم هاي ديگر جلوگير کنند. تيمي که کمترين تعداد توپ را در تمام شدن تايمر داشته باشد، از بين خواهد رفت.


 قسمت هاي آخر مسابقات


در بازي fall guys وقتي بازيکن هاي کافي حذف شدند و فقط تعداد معدودي باقي ماندند، دور نهايي اغاز خواهد شد، برنده اين بازي ها، برنده کلي اعلام خواهند شد. • fall mountain- بازيکن هاي باقي مانده مسابقات بايد، يک دوره مانع پر از توپ هاي در حال افتادن و چکش ها را رد کنند تا به صدر برسند. اولين بازيکني که به بالا برسد برنده بازي خواهد شد.

 • hex a gone- اين يک دور نهايي است. اين مسابقه شامل چندين عرشه کاشي شش گوشه است. ايستادن روي کاشي باعث مي شود که پس از يک تاخير کوچک ناپديد شور. اگر کاشي ها از قبل تخريب شده باشند، بازيکن به زير عرشه مي رويد. هدف اين است که برنده در لجن ها نيفتد. وقتي همه بازيکن ها ديگر در لجن افتادند آخرين نفري که مانده است، برنده اعلام مي شود.

 • royale fumble- اين يک مسابقه نهايي مي باشد با مضموني شبيه به tail tag مي باشد. يک بازيکن با دم شروع مي کند که ديگران بايد از آن بگيرند. در پايان دور وقتي تايمر تمام مي شود. هر کس با دم باقي بماند برنده خواهد شد.

 • jump showdown- اين يک مسابقه نهايي در راستاي پرش کلاب مي باشد. اما بازو هاي اسپينر در اين حالت دو برابر است و يک از 8 سيستم عامل به طور تصادفي در لجن سقوط مي کند تا تنها يک سکو باقي بماند. هنگامي که تمام بازيکن ها به لجن افتاده اند آخرين بازيکن زنده مانده برنده اعلام مي شود.


 قسمت هاي آخر مسابقات بازي


دانلود بازي fall guys: ultimate knockout 


در قسمت قبلي، به معرفي fall guys روي پلت فرم کامپيوتر پرداختيم، حال مي خواهيم در ادامه پست به معرفي بازي fall guys: ultimate knockout روي پلت فرم پلي استيشن بپردازيم. در بازي fall guys گروهي از شرکت کنندگان در رقابت به صورت آنلاين شرکت مي کنند و يک نفر پيروز مي ماند. مانند پلت فرم کامپيوتر هاي شخصي در پلي استيشن نيز تعداد شرکت کننده ها 60 نفر مي باشد.


بازي در حالت آنلاين گسترده مي باشد، شما مي توانيد در چالش هاي مختلف شرکت کنيد و به دنبال اين باشيد که به مرحله بعدي بازي برويد. چالش هاي موجود در اين بازي به صورت رقابتي و تعاوني مي باشد. در برخي چالش ها شما مي توانيد تيم تشکيل بدهيد و با همکاري آن ها در چالش ها برنده شويد.


در کل بازي fall guys بسيار دلپذير مي باشد، در اين بازي سعي شده است که محتويات زيادي گنجانده شود تا شما بتوانيد از آن نهايت لذت را ببريد.


همچنين شما مي توانيد اين بازي را در گوشي هاي اندرويد و آيفون استفاده کنيد. لينک دانلود اين بازي از وبسايت هاي گوگل پلي و اپل در زير قرار داده شده است که شما مي توانيد با مراجعه به آن ، اين بازي زيبا را دانلود و لذت ببريد.


دانلود بازي fall guys: ultimate knockout از گوگل پلي


دانلود بازي fall guys: ultimate knockout از اپ استور


با مراجعه به سايت ايموجو علاوه بر اينکه شما مي توانيد با آموزش انواع بازي هاي موبايلي به صورت کامل آشنا شويد، مي توانيد با مراجعه به بخش اخبار بازي سايت از تازه ترين و جديدترين اخبار بازي روز دنيا نيز اطلاع پيدا کنيد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Cindy Upmusic دختر زمستان نرم افزار اموزش وياد دادن ساختار وگرامر انگليسي Jamie Vince ضمانت براي اجراي مهريه/کفيل اجاره اي براي دادگاه Lefty طراحي و دکوراسيون داخلي