آموزش تغيير جيميل در بازي پابجي موبايل (PUBG Mobile)، چگونه مي توانيم جيميل بازي پابحي را تغيير دهيم؟

شما براي اين که بتوانيد جيميل متصل به پابجي موبايل خود را تغيير دهيد بايد اين بازي را حذف کنيد و با جيميل جديد آن را نصب کنيد، مشخص نيست که روش منطقي تري براي اين کار وجود دارد يا خير، اما tencent games تا کنون راهي براي اين کار ارائه نکرده است، شما اگر اکانت مهمان متصل به پابجي خود داريد بايد آن را به اکانت فيس بوک متصل کنيد تا داده هاي شما پاک نشود. در اين بخش از آموزش بازي پابجي در ايموجو به آموزش تغيير جيميل در بازي پابجي موبايل مي پردازيم. پس با ما همراه باشيد.

نحوه تغيير جيميل در بازي پابجي موبايل (PUBG Mobile)

بعضي اوقات براي بازيکن هاي پابجي موبايل مشکلاتي پيش مي آيد و آن ها نياز به تغيير جيميل در پابجي موبايل مي باشند، Tencent games تا حالا به صورت قانوني راه حلي براي اين مشکل ارائه نکرده است، اما ما توانسته ايم راه حلي براي اين موضوع پيدا کنيم و در اين پست براي شما ارائه کرده ايم.

در گزارش ها ديده ام که يکي از کاربر ها گفته است که در فصل گذشته پابجي موبايل من کارت RP را خريداري نکردم زيرا در اکانت جيميل من پيام آمد که امکان اضافه کردن کارت جديد ممکن نيست براي همين من نياز تغيير جيميل در بازي پابجي موبايل را احساس کردم. اما نمي توانستم بفهمم که چگونه تغيير جيميل در پابجي موبايل انجام مي شود.

همان گونه که مي بينيد اين مشکل براي خيلي از کاربر ها پيش آمده است. اما خوب راه حل منطقي براي آن وجود ندارد. ممکن است اين راه براي شما کمي گيج کننده باشد.

نحوه تغيير جيميل در بازي پابجي موبايل (PUBG Mobile)

راه هاي تغيير جيميل در پابجي موبايل

تنها راه يافت شده براي تغيير جيميل در پابجي موبايل را در اين پست ارائه کرده ام. براي اين کار بايد پابجي موبايل را حذف کنيد.

-به پلي استور روي جستجوگر کامپيوتر شخصي برويد.

-با آدرس ايميل مورد نياز خود وارد گوگل خود شويد.

-پابجي را پيدا کنيد و روي نصب آن کليک کنيد و دستگاهي را که مي خواهيد روي آن نصب کنيد را انتخاب کنيد.

پس از نصب پابجي از راه دور، به حالت عادي وارد بازي شويد و بايد با حساب صحيح جيميل خود در ارتباط باشيد، من فقط همين راه حل را براي تغيير جيميل در Pubg Mobile مي شناسم، اين مشکلي است که من راه آن را مي دانم و گوگل واقعا بايد آن را بر طرف کند.

به خاطر داشته باشيد، اگر از يک حساب مهمان در پابجي استفاده مي کنيد، لازم است که آن را به يک فيس بوک، توييتر يا يک گزينه ديگر موجود پيوند دهيد زيرا اين کار باعث حذف حساب مهمان شما مي شود.

در اين آموزش به نحوه تغيير چميل در بازي پابجي موبايل پرداختيم. اميدواريم که اين مطلب نيز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. براي ديگر آموزش هاي بازي مي توانيد به سايت مجله بازي موبايل ايموجو مراجعه فرماييد.

منبع : https://emojo.ir/gmail-change-pubg-mobile/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

زندگي در ترکيه Edy Stacy Jullian eiffelbarbari Brandi Cheryl Fred Alan Paul